Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
dünya üzerinde bu kadar din varken niçin islam Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
dünya üzerinde bu kadar din varken niçin islam Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dünya üzerinde bu kadar din varken niçin islam

dünya üzerinde bu kadar din varken niçin islam Empty dünya üzerinde bu kadar din varken niçin islam

Mesaj  Usta Paz Eyl. 27, 2009 5:56 pm

arkadaşlar ben bir müslğmanım elhamdülillah ve dinimi sorgulama aşamasındayım dünya üzerinde bu kadar din varken niçin islam allahın varlığının kanıtları nelerdir haşa allaha inanmıyor değilimim fakat içimin rahat etmesini istiyorum.dünya hayatının sadece süs ve oyundan ibaret olduğunu biliyorum ama hala nedense tahkiki imanla bağlanamıyorum allaha her gün dua ediyorum bana bir mucizesini göstermesi için ve ona tahkiki imanla bağlanmak için tüm dinleri araştırdım en mantıklısı islam ama yinede tam bir aşkla bağlanamıyoru m lütfen yardım edin bir de budizmin eleştirisi nedir budizm nasıl bir dinidir söylermisiinz araştırmalarıma göre saçma sapan ve atist bir din arkadaşlar allahın varlığını kanıtlarını googleden araştırpda link vermeyin çünkü araştırmadığım site kalmadı ama yine de tam bir tahkiki imanla bağlanamıyorum lütfen yarım edin bana kurtuluşa ereyim.lütfen bana gerçek anlamda islamı anlatacak birini arıyorum lütfen bana gerçekten islamıanlatacak ve ona aşık olmamaı sağlayacak biir özelden mesaj atsın msnimi veriyim ve konuşalım
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
dünya üzerinde bu kadar din varken niçin islam Imgleft20000/20000dünya üzerinde bu kadar din varken niçin islam Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
dünya üzerinde bu kadar din varken niçin islam Imgleft20000/20000dünya üzerinde bu kadar din varken niçin islam Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com

- Similar topics