Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Bulgaristan Hakkında Merak Ettikleriniz Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Bulgaristan Hakkında Merak Ettikleriniz Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulgaristan Hakkında Merak Ettikleriniz

Bulgaristan Hakkında Merak Ettikleriniz Empty Bulgaristan Hakkında Merak Ettikleriniz

Mesaj  Usta C.tesi Eyl. 26, 2009 9:00 pm

Evet Arkadaşlar Bu Başlık Hakkında Sizin Bulgaristan Hakkında Sorularınızı Yanıtlamaya çalışacağım. Kendimden bahsetmek gerekirse ; Varna Teknik Üniversitesi İngilizce Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf Öğrencisiyim. 3 Senedir Bulgaristan'da yaşıyorum ve tecrübelerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Varna Teknikte İngilizce eğitim 2003-2004 başlamıştır. Bu üniversite ile ilgili tartışma konusu KAYIT Konusudur. Forumlarda da görebileceğiniz gibi bu üniversitenin ingilizce eğitimine herkes BALKAN UNI. CONS. a kayıt olarak gelmiştir. Ancak bazı kişiler de Direkt üniversiteye kayıt olabilirsiniz demektedir. Ancak bu 3 senedir gerçekleşmemiştir.

Bu yüzden eğer Varna Teknik Üniversitesine şahsi olarak başvurup kabul olan öğrenci varsa lütfen buraya yazmasanı istiyoruz. Böylelikle herkese daha çok yardımcı olabiliriz..

Saygılar....

****VARNA'DA 4 YILDIZLI OGRENCI YURDU**** 01.10.2008
3 (ÜÇ) GUN ÜCRETSİZ KONAKLAMA

Evet Arkadaşlar Artık B15 panaroma ve B13 yurtlarından kurtuluyoruz. Artık böceklerle beraber yaşamayacağız. Artık girerken depozito verip , çıkarken eşyalarımızı kapanın önünde bulmayacağız, depozitomuzun ğeşinde aylarca koşmayacağız. Bulgarlara 3 kuruşa verdikleri odaları bize 113 kuruşa veremeyecekler

ODALAR 1+1 ( YATAK ODASI + SALON )
1-) Televizyon ( Digiturk ve D-Smart Yayını )
2-) Amerikan Mutfak
3-) Klima ( 2 adet Yatak odası ve Salon )
4-) Oturma Grubu
5-) Odaların Günlük Temizliği
6-) Çarşaf, Havlular ve Yastık Kılıfları Temizliği ( 2 / hafta )
7-) Sınırsız İnternet Erişimi
8 -) Sınırsız Elektrik + Su
9-) Havuz
10-) Yurt ile Üniversite Arası Ulaşım
11-) Öğretim Yılı Sonun 15 gün Tatil İmkanı

Herşey Dahil Kişi Başı 250 Euro

Ek Hizmetler
*Sauna
*Türk Hamamı
*Jakuzi
*Fitness
*Market
*Doktor
*12 kişilik gruplar halinde 3 levaya dil kursları
a-İngilizce
b-Bulgarca
c-Rusça
d-İspanyolca
e-Almanca
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Bulgaristan Hakkında Merak Ettikleriniz Imgleft20000/20000Bulgaristan Hakkında Merak Ettikleriniz Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Bulgaristan Hakkında Merak Ettikleriniz Imgleft20000/20000Bulgaristan Hakkında Merak Ettikleriniz Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com

- Similar topics