Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Hatırla O'nu Ve Hatırlat Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Hatırla O'nu Ve Hatırlat Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hatırla O'nu Ve Hatırlat

Hatırla O'nu Ve Hatırlat Empty Hatırla O'nu Ve Hatırlat

Mesaj  Usta Paz Eyl. 27, 2009 11:40 pm

Kaldır başını gökyüzüne…
Hatırla O'nu Ve Hatırlat Bir kez de O’nun için kaldır
İzlerken yıldızları “Ashabım yıldızlar gibidir hangisine tabi olursanız hidayete erersiniz” diyeni hatırla…

Ve hatırla; "benim on çocuğum var ama hiç birini şimdiye kadar öpmedim" diyen bedeviye "Allah senin kalbinden merhameti çıkarmışsa ben ne yapabilirim" diyeni hatırla…

Hira’da Cebrail a.s ile karşılaşmasının ardından ürkek şaşkın ama NURLU bir kalp ile Hatice’nin yanına gidip Örtün üstümü Üstümü ört Eyy Hatice diyeni hatırla…

Acıkınca ekmek bulamadığı için karnına taş bağlayanı hatırla…

İslam’ı zedelemek adına en çok planların yapıldığı zamanlarda… Eyy Allah’ın rasulü biraz uyu ve dinlen diyen Hatice’ye…

“Eyy Hatice uyuma vakti değildir artık” diyeni hatırla…

Kabe’de namaz kılarken sırtından aşağı kilolarca işkembe boşaltılanı hatırla…

Taif’te taşlanan “Allah’ım kuvvetimin zaafa uğradığını çaresizliğimi halk nazarında hor ve hakir görülmemi sana arz ediyorum.. Allah’ım kavmime hidayet ver ONLAR BİLMİYORLAR diyeni hatırla…

Miraca çıktığında Cehennem’de gezdirilirken ümmeti için AĞLAYAN O SEVGİLİYİ hatırla..

“Ümmetimin en cimrileri adım anıldığında bana salavat getirmeyenlerdir” diyeni hatırla…

Ey Allah’ın resulü geçmiş ve gelecek günahların bağışlandığı halde neden böyle sabahlara kadar ibadet ediyorsun diyen Aişe’ye

“Ey Aişe! Ben Rabbime çok şükreden bir kul olmayayım mı? diyeni hatırla…

“ Şüphesiz ki benim ümmetim kıyamet gününde abdest izlerinden dolayı yüzleri nurlu elleri ve ayakları parlak olarak çağırılacaktır yüzünün nurunu artırmaya gücü yeten kimse bunu yapsın” diyen Hüseyin’in Dedesini hatırla…

Siz benim bildiklerimi bilseydiniz az güler çok ağlardınız diyen Fatıma’nın babasını hatırla..

Hasırın üzerinde yatarken… İçi acıyan Ömer’e “ Ey Ömer istemez misin dünya onların ahret bizim olsun diyeni hatırla”

Sen olmasaydın Alemleri yaratmazdım diyen Alemlerin Rabbi’nin SEVGİLİSİNİ hatırla…

“Onlar iman etmeyecek diye neredeyse kendini helak edeceksin” diyen Yüce Yaratıcının SEVGİLİSİNİ hatırla…

Bir elime ay bir elime de güneşi verseniz yinede davamdan dönecek değilim diyen o KALBİ hatırla….

Annesinin kabrini ziyaret ettiğinde ağlarken neden ağladığını soranlara…
“Annemin bana olan şefkat ve merhametini hatırladım da onun için ağladım diyen o yüreği mahzun öksüzü yetimi hatırla”

Kardeşlerime ne zaman kavuşacağım diyerek hasretini ifade ettiğinde “Biz senin kardeşlerin değimliyiz” diyen ashabına.. “Sizler benim arkadaşlarımsınız benim kardeşlerim beni görmeden bana iman edecek olanlardır” diyen Muhammed’İ hatırla…

Beni seven sıkıntıyı üstüne örtü edinsin diyen Muhammed’İ hatırla…

Kaldır başını ve hatırla…
Hatırla…
Hatırla…

Bana “SELAM EDENİN SELAMINI ALIRIM BUNUN İÇİN MELEKLER GÖREVLENDİRİLMİŞTİR DİYEN YETİM’İ” hatırla…

Ve Hatırlat..

Doğum günün kutluyorum Eyy Sevgili aylar geçti yıllar geçti asırlar geçti sen vuslata ereli ardında gözü yaşlı ümmetini bırakalı asırlar geçti ama sanki bugün doğmuşun gibi çarpıyor şimdi bu kalbim..

Selam olsun yüreğine EYY Allah’IN RASULÜ…

Biraz utangaç biraz mahzun biraz aciz selam gönderiyorum sana… Emanetlere hakkıyla sahip çıkamamanın verdiği rahatsızlıkla bütün yükü Sen’in omuzlarına yüklemenin vermiş olduğu utangaçlıkla SELAM GÖNDERİYORUM SANA…

Alır mısın benimde selamımı YA RESULALLAH

ESSELAMU ALEYKÜM EYY Allah’IN RESULÜ
ESSELAMU ALEYKÜM EYY Allah’IN SEVGİLİSİ
ESSELAMU ALEYKÜM EYY PEYGAMBERİM…
ESSELAMU ALEYKÜM EYY CAAN

Sana layık seni her daim hatırlayan BENİM için gözyaşı döktüğünü hatırlayan bir Yürek taşıyamadım sol yanımda amma SENİ ÇOK SEVDİM Yaresulallah…
Dünyadan ayrılışının acısını hatırladım bende zaman zaman… Acı geldi ağladım keşke bende görebilseydim O Gül yüzünü dedim… Ben Seni gerçekten görmeden sevdim YARESULLAH…

Duydum ki! “Benim şefaatim ümmetimden büyük günahları olanlar içindir” buyurmuşsun…

Kardeşlerim dediğin ümmetinin acizliğini günahkar oluşunu günahta ısrar edişini gördündemi Buyurdun Eyy Allah’ın resulü…
Şükretmesi gerekirken isyanın en ön saflarında bayrak sallayan ümmetini gördün demi buyurdun yaresulallah…

Başımız önde utangaç gözü yaşlı bir halde DİYORUZ Kİ!

“Bir yetim iken seni bulup barındırana Seni yol bilmez iken doğru yola yöneltene bir yoksul iken bulup zengin edene YEMİN OLSUN Kİ!

“SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUZ EYY İBRAHİM’İN DUASI”

Allah'ın rahmeti selamı ve bereketi Senin ve ehl-i beytinin üzerine olsun.
Allah'ın selamı ashabının üzerine olsun.
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Hatırla O'nu Ve Hatırlat Imgleft20000/20000Hatırla O'nu Ve Hatırlat Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Hatırla O'nu Ve Hatırlat Imgleft20000/20000Hatırla O'nu Ve Hatırlat Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com