Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Kopmalık komik olaylar.Kezban :D(Yorumlara +Rep) Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Kopmalık komik olaylar.Kezban :D(Yorumlara +Rep) Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kopmalık komik olaylar.Kezban :D(Yorumlara +Rep)

Kopmalık komik olaylar.Kezban :D(Yorumlara +Rep) Empty Kopmalık komik olaylar.Kezban :D(Yorumlara +Rep)

Mesaj  Usta Paz Eyl. 27, 2009 11:52 pm

Kezban (FAvorim)
Adamın biri bir lokantaya girer, garson gelir, adam çatal bıçağı şöyle bir koklar
- Ooo der, bugün taskebap harika
Garson siparişi alıp aşçıbaşına sorar
-Günün en güzel yemeği ne?
-Taskebap
Garson "vay anasını der"
Üç gün sonra adam aynı lokantaya gelir, gene çatalı bıçağı koklar
- Ooo der, karnıyarık enfes
Garson gene sorar açşıbaşına en güzel yemeği,
tabii karnıyarık!..
Birkaç gün sonra adam gene gelir, garson adamı görünce fırlar, çatal bıçağı kapar, bulaşıkçı kadına gider
- Yahu Kezban şunları bi kıçına sürtsene
Ve götürür adamın masasına, koklar gene bizimki çatalı bıçağı ve gözleri açılır
- Yahu Kezban, burada mı çalışıyor
Telefon
Çok uzun sure araba kullandıktan sonra küçük bir kasabada ihtiyaç molası vermiştim.Şirin sevecen bir yere benziyordu.Dinlenme tesisinin tuvaletine girdim.Tüm tuvaletler dolu gibi görünüyordu.Sonunda sonlara doğru bir tuvalet bulup oturmuştum tam keyifle tuvaletimi yapacakken yan tuvaletten "selam naber" diye bir ses duydum.Tuvalette böyle konuşmaların olmayacağını düşünürken birden bire ağzımdan "iyilik senden naber" lafı çıkıvermişti bile. Yandaki ses "ee neler yapıyorsun" dedi.Ben de "doğuya doğru gidiyorum" dedim biraz şaşkındım bu tuhaf diyalogdan dolayı. Taaki yandaki adamın "aşkım ben telefonu kapatıyorum yan tuvaletteki geri zekalı benim sana sorduklarıma cevap veriyor" dediğini duyana kadar ...

Menemene Gelince Haber Verin
İzmir'den trene binen yaşlı teyze, kondüktöre Ege şivesiyle " Menemene gelence beni haber et yavrıım, unutma" der.

Gecenin ilerleyen saatlerinde kondüktör Menemen'i geçer geçmez
yaşlı teyzenin Menemen'de ineceği aklına gelir, hemen makiniste gidip
haber verir.

Makinist de gecenin bu saatinde teyzeyi buralarda indiremiyeceğimize
göre geri geri gideceğiz, soran olursa "tren makas değiştiriyor" deriz diyor. Bir yarım saat geri geri giderek Menemen'e geliniyor ve kondüktör
gidip teyzeye haber veriyor " hadi teyze Menemen'e geldik" diye.

Teyzem "sağol yavrıım " deyip çantasından hapını çıkarıp içiyor

ŞÖFÖR
Barbaros bulvarında olmuş bir olay... Arkadaşlarla öyle Barbaros bulvarında yürüyorduk. Bir anda yanımızdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladı' filan demeye kalmadan, minibüs kafadan elektrik direğine bindirdi. Hemen koştuk, yardım edelim diye. Minibüse ulaştığımızda manzara şuydu: Yolcuların kiminin kası açılmıs, kiminin dudağı patlamış... Dağılmış vaziyetteler yani. Ama bir tuhaflık var. Çünkü o hallerine rağmen, gözlerinden yaşlar gelecek şekilde gülüyorlar. Biz ne yapacağımızı şaşırdık. 'Ne oldu?' diye sorduk. Bir iki tanesi, güçlükle 'Şoför, şoför...' diyebiliyor ama yine gülmeye başlıyorlar. Bu şaşırtıcı manzaranın aslını öğrenebilmek için 2
-3 dakika geçmesi gerekti. Meğer şoför, tükürürken minibüsten düşmüş. Hani, bizim şoförlere özgü, giderken kapıyı açıp dışarı tükürme hareketi vardır ya. Baba, dengeyi tutturamamış, tükürükle beraber, gümbürt aşagı düşmüş. Minibüs de kontrolden çıkıp direğe bindirmiş

Şebeke arıyor
Cep Telefonunun ilk çıktığı zamanlar. Kahveci Mustafa yeni bir panasonic cep telefonu almış. Hava atmak için o akşam bara içmeye gitmiş. Gecenin ilerleyen saatlerinde gözü cep telefonuna takılır cep telefonunda (cep telefonunun çekmediği yerlerde telefonun ekranında yazan) ŞEBEKE ARIYOR yazısını görür. Barda fazla gürültü olduğundan telefonu alır ve dışarıya çıkar. Dışarı çıktığında telefondaki şebeke arıyor yazısı haliyle silinir. Kahveci Mustafa şaşırır. İçeri girer Şebeke arıyor, dışarı çıkar birşey yok. Kim Lan Bu Şebeke ikide birde beni arıyor der.

Beğendiyseniz Replerinizi Esirgemeyin arkadaşlar.
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Kopmalık komik olaylar.Kezban :D(Yorumlara +Rep) Imgleft20000/20000Kopmalık komik olaylar.Kezban :D(Yorumlara +Rep) Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Kopmalık komik olaylar.Kezban :D(Yorumlara +Rep) Imgleft20000/20000Kopmalık komik olaylar.Kezban :D(Yorumlara +Rep) Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com

- Similar topics