Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Sürat Kargo Rezilliği Sakın Kullanmayın ... Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Sürat Kargo Rezilliği Sakın Kullanmayın ... Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sürat Kargo Rezilliği Sakın Kullanmayın ...

Sürat Kargo Rezilliği Sakın Kullanmayın ... Empty Sürat Kargo Rezilliği Sakın Kullanmayın ...

Mesaj  Usta C.tesi Eyl. 26, 2009 9:16 pm

Arkadaşlar az önce başıma gelen bir olayı sizlerle paylaşayım
İstanbul bahçelievlerden ataşehire bir paket yollattım maalesef oda sürat kargo denen firmaya vermiş.Pakette sadece 2 kg lık malzeme vardı ve boyutuda ufacık bir kutu

Bahçelievlerden ataşehire inanmayacaksınız tam 26 tl ye geldi böyle rezillik olamaz... şuanki söyleyebildikleri tek bahanede ambalajlama yapılmış .öt kadar kutuya ve sigorta yapılmış kim dediyse onlara ambalaj yada sigorta yapın diye

tüm arkadaşlarımın bu konuda bilgilenmesini eşinizin dostunuzun bu kazığa gelmemesini ve sürat kargodan uzak durmasını istedim ben kazıklandım sizde kazıklanmayın
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Sürat Kargo Rezilliği Sakın Kullanmayın ... Imgleft20000/20000Sürat Kargo Rezilliği Sakın Kullanmayın ... Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Sürat Kargo Rezilliği Sakın Kullanmayın ... Imgleft20000/20000Sürat Kargo Rezilliği Sakın Kullanmayın ... Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com