Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Lisede saygınlık ? Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Lisede saygınlık ? Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lisede saygınlık ?

Lisede saygınlık ? Empty Lisede saygınlık ?

Mesaj  Usta C.tesi Eyl. 26, 2009 8:25 pm

Müdür Ve Müdür Yardımcısı Babanın Samimi Dostu Arkadaşlarının Bunu Bilmemesi Daha İyi Olur Ayrıca Bu Sana Saygınlık Getirmez Saygın Biri Olmak Istıyorsan Kendini Biraz Agırdan Satacaksın Yılışık,Geveze biri olursan kımse pek fazla saygı duymaz ...Ama Çok Agır Başlı Olma ki Millet Sıkılmasın Senden Espri,Makara,Şaka Bunlar Sınıfın Tadı Tuzudur.Kavgacı Bir Tip Degilim Dıyorsun Zaten Kavgacı Kimselere Pek Saygı Duymazlar Aksine Onlardan Korkarlar Bu da İyi Bir Durum Degil Tabi.Lisede Herkez Kendi Kafasına Göre Takılır Genellikle Arkadaş Grupları Arasında Herkes Kendi Kendinedir . Başka Sınıflardan Arkadaş Edinmeye de Çalış Çevren Ne Kadar Çoksa O Kadar İyidir.Üst Sınıftaki Abilerine Saygıda Kusur Etmezsen Onlarında Sana Pek Zarar Verecegini Sanmıyorum.Derler ya Hani Önce Saygı Gelir.Saygılı Efendi Bir Çocuk Olursan Büyüklerin Tarafından Sevilirsin Sahip Çıkarlar Sana En Azından . Ben Şimdiye Kadar Bi Üst Sınıfım Tarafından Ezilmedim Kendi Arkadaşların Arasında Ortam Yaparsan Saygınlıkta Kazanırsın...Ayrıca Kımseye Babamın Dostu şu Müdür veya M.Yardımcısı Diye Bahsedersen Kımse Sende Özgüven olmadıgını sanır.n Çevre Edinmeye Bak Ne Kadar Çok Çevren Olursa O Kadar Kişi Tanırsın Pek Fazla Kımseyle Münakaşa Edersen Başın Beladan Kurtulmaz." Kendin Ol Yeter." Ayrıca Lisede Yenisin Sınıfta İstemedigin Durumlar Oluşabilir Bunlar Seni Okuldan Sogutmasın Ben Lise 1 Başladıgım Zaman Arkadaşlarıma Alışamadıgımdan 1.Dönem 19.5 Devamsızlık Yapmıştım Sonradan Pişman Oldum. Ortama Girmen Lazım Tabi Çevre Edinmek İçin O Kadar Acele Etme Kımseye Yalakalık Yapmazsan Kendi Halinde Adam Olursan Zaten Millet Seni Yavaş Yavaş Sevmeye Başlar...)

Bu Öğüdüm İkiniz İçinde Geçerlidir.
Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu...
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Lisede saygınlık ? Imgleft20000/20000Lisede saygınlık ? Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Lisede saygınlık ? Imgleft20000/20000Lisede saygınlık ? Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com

- Similar topics