Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Hukuk bölümünde devlet veya vakıf üniversitelerinden mezun olma farkı Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Hukuk bölümünde devlet veya vakıf üniversitelerinden mezun olma farkı Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hukuk bölümünde devlet veya vakıf üniversitelerinden mezun olma farkı

Hukuk bölümünde devlet veya vakıf üniversitelerinden mezun olma farkı Empty Hukuk bölümünde devlet veya vakıf üniversitelerinden mezun olma farkı

Mesaj  Usta C.tesi Eyl. 26, 2009 9:24 pm

Özelliklle günümüzde vakıf üniversitelerinin sayısının günden güne arttığını da hesaba katacak olursak bu soruma cevap bulmak daha karışacak olsa da ben vakıf üniversitesinde hukuk fakültesinde okuyan biri olarak geleceğimden bazı endişeler duymaktayım.Mezun olduktan sonra iş bulmak açısından sadece devlet üniversitesinden mezun olabilenlerin iyi bir seviyeye gelebiliceğine dair bir karine var.Ben bu zihniyetin gerçek olup olmadığını bilmek istiyorum.Özellikle yeni mezun olmuş hukukçulardan,avukatlardan ve konuda bilgisi olan herkesten yardım bekliyorum.Lütfen.(Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Hukuk bölümünde devlet veya vakıf üniversitelerinden mezun olma farkı Imgleft20000/20000Hukuk bölümünde devlet veya vakıf üniversitelerinden mezun olma farkı Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Hukuk bölümünde devlet veya vakıf üniversitelerinden mezun olma farkı Imgleft20000/20000Hukuk bölümünde devlet veya vakıf üniversitelerinden mezun olma farkı Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com

- Similar topics