Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkında Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkında Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkında

Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkında Empty Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkında

Mesaj  Usta Paz Ekim 11, 2009 12:30 am

Hatırlatmalar:
1-) Bir dersten geçmek için en az 45 almanız gerekmektedir.

2-) 5-6 tane zayıfı olan arkadaşlar ortalama ile geçmeniz için ortalamayı tutturacak kadar ders vermeniz yeterlidir, eğer ortalamayı tutturamıyorsanız 9.sınıflar en fazla 3, 10 ve 11.sınıflar en fazla 2 zayıfa kadar sorumlu geçer.

3-) Dil anlatım hariç herhangi bir dersi bu sene vermezseniz sonraki senelerdede verebilirsiniz, sanırım dil anlatımıda sonraki senelerdede verme şansınız var ama bundan tam emin değilim.

4-)sorular kolaymı olur zormu olur bilmiyorum, kitabın neresinden soru sorarlar onuda hiç bilmiyorum malesef.

5-) Sınavlara ne zaman gireceğiniz okul tarafından duyurulacaktır.

6-) En fazla 4 dersten sınava girebilirsiniz.

7-) Ortalama yükseltmede Sınavda ne alırsanız notunuz o'dur, 45 alırsanız 2 düşer 55 alırsanız 3 düşer vs.vs.. ikinci dönem notlarının bir önemi yoktur.

8-) Ortalama Yükseltme Sınavı için sınava girceğiniz her ders için okulunuza belli bir miktar para vermeniz gerekir, bu miktar her okulda farklıdır.
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkında Imgleft20000/20000Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkında Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkında Imgleft20000/20000Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkında Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com

- Similar topics