Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Liseye geçtiniz..Neler değişecek ? Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Liseye geçtiniz..Neler değişecek ? Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liseye geçtiniz..Neler değişecek ?

İyi Liseye geçtiniz..Neler değişecek ?

Mesaj  Usta C.tesi Eyl. 26, 2009 8:18 pm

Zil çalınca...

İlkokulda zil çalınca sınıfa 1.girme yarışı yapılırdı.Şimdi ise öğretmenler zili çalmasına rağmen sınıfa girmemek istiyecekseniz.Ve zil çaldığında pervasızca kantine koşan öğrenciler yerine yürüyerek giden öğrencileri görüceksiniz...

Kişisel Bakım...

Erkekler : Lise-1'in ilk günlerinde saçlar ve giyim tarzı eskiye oranla fazla değişmez.Ancak günler geçtikçe marka merakı ve saçlarınıza jole sürmeye başlıcaksınız.İlk günlerde sürdüğünüz jole nedeni ile çevrenizdekiler size gülebilir.Çünkü acımasızca jole sürebilirsiniz ama merak etmeyin 2-3 aya tarzınızı bulmuş olursunuz...

Kızlar : Önceleri dışarı çıkarken saçlarını at kuyruğu yapıp çıkan kızlar ilk günden itibaren aşırı bir makyaj yapmaya başlarlar ve her gün okul kıyafetlerinin üstüne ilgi çekici bi kıyafet giyerler.Onlarda da öncelikle bi convers merakı başlayabilir ve sonra Adidas,Nike gibi ayakkabılara merak sararlar...Ve malesef arkadaş ortamları nedeni ile bazı kızlar sigaraya başlarlar Bazı kızlar son sınıfa geldiğinde tanınmaz bi hal alabilir..Mesala benim şuan hamile kalan bi arkadaşım bile var.Onun için kızlar kendinizi kasın biraz ve hergün başka bi erkekle birlikte olmaktan kaçının sonu sizin için kötü olur erkeklere hiç bişey olmaz..

Sivilceler...

Önceleri bebek poposu gibi olan yüzünüzde nefret ediceğeniz sivilceler çıkmaya başlıcak.Ama bu herkeste olmayabilir kimisi 1-2 sivilceyle geçirir bu dönemi(benim gibi ) kimi erkekler de zaten 7.sınıftan beri sakal traşı olduğu için bu durum pek farkedilmez

İlgi...

Bunu erkekler için söylüyorum...Ortaokul yıllarında çoğu erkek kızlarla samimi değildir.Liseye geçtiğinizde bazı kızlar size "canım,tatlım"die hitap edebilir ve siz daha önce böyle bişeye alışkın olmaıdığınız için çok hoşunuza gider ve hatta o kızın sizden hoşlandığını bile sanarsınız Kendimden örnek verim bana bi kız arkadaşım canım die mesaj atmıştı ve o mesajı silmeyip sevdiğim kız kızkansın die göstermeye çalışıodum ve önceleri kız arkadaşlarınızla sadece tokalaşırdınız ama Liseye geçince birbirinizi öpersiniz ve bu durumuda daha önce alışkın olmadığınızdan,"ABAZALIK"tan olsa gerek sürekli bi kızla tokalaşıp onu öpmek istersiniz ama sonraları böyle bişey aklınıza bile gelmez sıradan basit bi olaymış gibi gelir size ki zaten öle Bu durum kızlar için nasıl bilemem tabi ...

ARKADAŞLAR GÖRMÜŞ GEÇİRMİŞ BİRİ OLARAK AKLIMA GELENLERİ PAYLAŞTIM.SİZİNDE AKLINIZA BAŞKA ŞEYLER GELİRSE DEVAM EDİN...
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Liseye geçtiniz..Neler değişecek ? Imgleft20000/20000Liseye geçtiniz..Neler değişecek ? Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Liseye geçtiniz..Neler değişecek ? Imgleft20000/20000Liseye geçtiniz..Neler değişecek ? Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com

- Similar topics