Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye 2 ( Ezilmemek İçin ) Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye 2 ( Ezilmemek İçin ) Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye 2 ( Ezilmemek İçin )

Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye 2 ( Ezilmemek İçin ) Empty Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye 2 ( Ezilmemek İçin )

Mesaj  Usta C.tesi Ekim 10, 2009 10:05 pm

Arkadaşlar Ezilmek İstemiyorsanız Aşağıdaki Seçenekleri Yapın ve Okulda Saygı Değer Biri Olun...

Liselere Yeni Baslayanlara Tavsiyeler
1. Konu Bu Spydock un Konusu Bende Birşeyler Yazım Dedim

1-) Liseye Başlayınca Düz Lise Okuyorsanız Garanti 2. Sınıf Çocukları 1. Sınıfta Olacaktır Onlarla Ya Muhattap Olmayın Yada Kanka Olun

2-) Kimseye Böyle Kendinizin Güçlülüğünü Göstermek İçin Birine Vurmayın yada Haraket Yapmayın ...

3-) Orta Sıralarda Oturunki Arkadaşlarınız Olsun ve O Arkadaşlarınıza İlk 1 Ay Boyunca Şaka Olsun Diye Asla Vurmayın ...

4-) Okul Çıkışlarında Herkesin Takıldığı Yerlere Gidin ve Orada Birşeyler Yiyin İçin Onlar Napıyorsa Sizinde Öyle Bir Alışkanlığınız Varsa Onu Yapın...

5-) Liseye Erken Gelin Bir Yerde Büyük Lise 4 lü Yada 17 18 Yaşında Birini Gördünüzmü Onun Yanında Durup Konuşun Kardeşiniz Gibi Sevsin Sizi

6-) İlk Sene Bir Kızla Çıkmamaya Çalışın 5. Seçeneği Yaptıktan Sonra Ne Haliniz Varsa Görün Ama 5. Seçeneği Yapmadıkça Hiç Bir Kızla Çıkmayın O Kız Yüzünden Çok Ezilirsiniz...

7-) 2. Sınıflar 1. Sınıfta Kalınca O 2. Sınıflar Ortamı Kurabilirler Ondan Dolayı Onlardan Size El Kol Hareketi Yapanlar Olucak Onların Üstüne Gidin Adam Akıllı Dur Elin Ayağın Oynamasın Falan Diye Ama
DİPNOT : Çocuk Dev Gibiyse O Zaman Onunla Kanka Olmaya Çalışın

Ben Bunları Yapmıştım

Sonuncu Seçeneği Nasıl Yapmıştım Şöyle
Bir Abi Vardı 18 Yaşında Ben Onun Yanına Geldim Öyle Durdum İşte Bir Süre Sonra Dedi Bana okula Yenimi Geldin Dedi Evet Falan Dedim Ondan Sonra İşte Adı Falan Sorarken Muhabbete Girdik

Bunları Yapın ve Ezilmeyin
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye 2 ( Ezilmemek İçin ) Imgleft20000/20000Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye 2 ( Ezilmemek İçin ) Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye 2 ( Ezilmemek İçin ) Imgleft20000/20000Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye 2 ( Ezilmemek İçin ) Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com

- Similar topics