Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın!

2 posters

Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Empty Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın!

Mesaj  Usta C.tesi Eyl. 26, 2009 8:52 pm

Daha önce açmıştım ama güncellemek için konuyu bulamadım ve tekrar yazıyorum. Arkadaşlar ilk önce bende sizin gibi ÖSS ye hazırlandım.Bu sene farklı bir karar alıp dersaneye gitmedim ve evde çalışmaya karar verdim.Tabi bu kararda ilk 3 sene dersaneye gönderen ailemin artık göndermeyiz baskısıda oldu .İlk 3 sene 3 farklı piyasadaki en büyük en çok kazandıran dersanelere gittim.Tabi dersaneden kaçmalar,çalışmamak nedeniyle bir şey olmadı.Yani dersanelere suç atamam.Amaaaaaa:
Dersaneler bana göre insanları dersten soğutuyor.Arkadaşlık ortamı yarattığı için sınıfta insanın makara yapası geliyor.Hergün sabah dersaneye gitmek sıkıcı geliyor.Bence dersaneye milyarlar vermeye artık gerek yok neden:
1-)Artık internette ÖSS konuları dersanedeki hocalar kadar iyi hatta kimi hocalardan iyi ders anlatıyor.İnterneti olmayanlar ise uydu da çıkan güzel bir tv de 24 saat ders anlatımı var ordan yararlanabilirler.Anlamadığınız noktayı defalarca başa sarma imkanınız olduğu için dersaneden daha güzel bir sistem.
2-)Ben 3. senemde dersanede aldığım son deneme 2. bölüm ham 220 idi.Bu sene ise internetten ve tv den dinleyerek ve evde dersanede ki 6 saat görceğim ders yerine test çözerek değerlendirdiğim için şuan itibariyle ortalama değişik denemelerden 246 yapıyorum.Bence dersaneciliğin sonu gelmiştir.
3-)Dersanede mesala bir konuyu 1 ayda işliyeceğinize internetten dinleyerek en fazla 1 haftada bitirme imkanınız doğuyor.Buda dersaneden daha avantajlı.
4-)Dersaneye çoğu insan Matematik ve Geometri için gider ve öyledir de.Ben coğrafya,edebiyat vs derslerine girdiğimi hatırlamam ve çalışmadığım halde çok iyi netler çıkardım.O zaman burda yapmak gereken bu 2 dersiniz zayıfsa internettende anlamam diyosanız dersaneye vericeğiniz parayla haftada 1 gün özel hoca tutun.Daha iyi sonuç alacaksınız.Buda dersaneye gitmemenin avantajı.
Arkadaşlar tabiki bunlar kendi fikrimdir ama inanıyorum bu dersanecilik denen ticarethanecilik teknolojinin gelişmesiyle son bulacaktır.Bence dersaneye senete imzayı çakmadan benim dediğim yöntemleri deneyin daha çabuk ve güzel sonuç alacaksınız.Teşekkürler!

Sizlere bir kaç site tavsiye:
Linkleri Görebilmek İçin Üye Ol Yada Giriş Yap

Ztv 24 Saat Hocalar ders anlatıyor.Beğenirseniz +rep : )

En son Usta tarafından Çarş. Eyl. 30, 2009 3:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Imgleft20000/20000Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Imgleft20000/20000Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com

Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Empty Geri: Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın!

Mesaj  QriqinaL Paz Eyl. 27, 2009 7:11 pm

Tşkkürler güzel paylaşım..!
QriqinaL
QriqinaL
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Imgleft10000/20000Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Emptybarbleue  (10000/20000)
Tecrube Puanı:
Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Imgleft10000/20000Arkadaşlar Artık Dershaneye Son!Paranız Cebinizde Kalsın!Lütfen Bakın! Emptybarbleue  (10000/20000)

- Similar topics