Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Muhakak Bakın uyuşturucu ? Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Muhakak Bakın uyuşturucu ? Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muhakak Bakın uyuşturucu ?

Muhakak Bakın uyuşturucu ? Empty Muhakak Bakın uyuşturucu ?

Mesaj  Usta Paz Eyl. 27, 2009 1:00 am

Merhaba Adım Ömer Size başımdan geçen uyuşturucu ile alakalı birşey anlatıcağım 18 yaşında istanbulda bir cafeye gidiyordum Rap dinliyorum Ve rap kıyafetleri giyinirim geçen sene geldi bu olay başıma merak ederdim uyuşturucu nasıl birşey millet nasıl kendinden geçer diye evet merak ettim ilk başlarda bir arkadaşım vardı adı sercandı.
Ogün morelim çok bozuktu 1.5 senelik ilişkimi bitirmiştim kız arkadaşımda idi aklım dediki sercan dediğimiz arkadaş gel bu gün bizde 3-4 kişilik party var bir uğra istersen hem için açılır dedi bende telefonla hemen aradım annemi gelmiyeceğim bu akşam dedim işte arkadaştayım felan annemde tamam dedi herne ise ne oldu ise orada oldu arkadaşlarım uyuşturucu kullanıyorlardı sercanın kullandığını biliyordum ama öteki 2 kişi ile hiç kkonuşmamıştım merhabalaşmam yoktu herne ise sercanla biz dışarı çıktı onlar orada Ot'dedikleri [marihuana] hazırlıyorlardı benim aklımda uyuşturucu kullanmak yoktu tabi eczaneye gidelim dedi ve gittik orada karar verdim kullanmaya ismi [KÖTÜ ÖRNEK OLMASIN DİYE VERMİYECEĞİM İLAÇ OLARAK BAHSEDİCEĞİM] ilaçtan aldık içinde tam 20 tane hap var herne ise bana sordu sanada alayımmı diye bende dedim al bakalım morelim çok bozuktu o sıra herne ise sonra taksi tutuk eve gittik ardından onlar [marihuana] sarmış içiyorlardı bende hiç sigara içmedim hiç denemek bile istemedim nane gibi bir kokusu vardı ağır birşeydi dumanı bile rahatsız ediyordu herne ise bana dedi İlacı kullanıcakmısın dedi bende hap tarzı şeylere çok merak ediyordum ondan sonra sercanla biz ilacı içtik içindeki 20 tane ilac olan hepsini ictik ardından iki tane bira içtik ve hiç birşey olmamıştı diyordum sercana ne olucak bişi olmaz sercan dedi bekle biraz sercan kahve yaptı istersen dedi içinde patlat hemen Sıcak içince ilaç hemen etkisini gösterir dedi bende tamam dedim içtik kahveyide ardından iki dakika geçmedi bende aşırı terleme ağız kuruluğu ve kendimi boş bir duvarda gibi hissetmiştim ardından saat 11:00 gibi idi sercan dedi 6 saat sürüyor bunun etkisi dedim peki ne yapalım dedi müzik dinliyoruz evlerinin müzik dinlediğimiz yer ise uzun koridor gibi bir yerdi baya geniş kısacası herne ise ardından orada yürüyordum ve çıktığım kız arkadaşımı düşünyordum bir baktım karşımda halisilasyonlar görmeye başlıyordum bana doğru koşuyor sesi yok ama görüntüsü vardı.
ilginçti bir süre sonra saat 2:30 oldu sabahın 2:30 'u ve bende aşırı derece kendime güvenme vardı nasıl olduğunu bilmiyordum ama sanki hemen kavga edicekmiş gibi hazırdım halisilasyonlar devam ediyordu sercana dedim çok berbat bişi felan gülmeye başladı saçma saçma takıntılar oldu trip'e girdik felan çok berbattı sonra halsizlik başladı ağız kuruluğum çok derece idi nerde ise o gece 6 litre su içmişimdir abartısız ardından uyuyalım dedik 3 gibi yattık yatağımıza ama ne olsa iyi ne sercan uyuyor nede ben uyuyabiliyorum odanın etrafında böcekler geziyor felan bir tarantulaya benzer böcek geldi elime dokunucam gitsin diye ama dokunamıyordum şok oldum böcek beni bir ısırdı elim harbiden morardı karanlıkta mosmordu ama ışığı yaktığımızda gidiyordu ertesi gün oldu o lanet olası geceyide öyle atlattım işe gidicektim babamın yanında çalışıyordum. gözümde bir gıdım uyku yoktu nasıl beddualar ediyorum boşlukta gidiyorum yolda yürürken zor gittim işe bile sonra 30 - 40 dk geçmedi dedim baba ben çok kötüyüm eve gitmem lazım eve gittim sonra odama girdim felan o zaman etkisi bitti o günden sonra tek birşey anladım... ben bunu bıraktım daha kullanmadım tövbe bile ettim bunun yerine içki kullanın daha iyi ama bu hap uyuşturucu olayı allah düşmanımın başına bile vermesin çok lanet birşey...

Uyuşturucu kullanan arkadaşım olan sercana ne oldu şuan bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde acilde yatıyor...

Kısacası Şunu anlatmak istiyorum kardeşlerimize ve denemek isteyenlere özellikle o ufacık 10 gramlık şeye 10 tl veya daha fazla veriyorsunuz hem paranız gidiyor paradanda vazgeçtim bilinç altınız gidiyor hap uyuşturucu hepsi insanı öldürüyor sakın denemeyin diyorum ve tekrar söylüyorum evett belki bende gençim Ama uyuşturucu kullanmıyorum bir deneyim atlattım çünki ama uyuşturucu sigara içki vs vs ile erkeklik olmuyor ne sana kayıp ettiklerini veriyor ne sana istediğini veriyor sadece tek birşey alıyor senden oda sağlığını ? ...

Okuyan Arkadaşlara Teşşekür ediyorum [Kendi ismim hariç Olayda Geçen İsimler Gerçek Değildir]
Saygılarımla yardımcı oldu isem ne mutlu Bana
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Muhakak Bakın uyuşturucu ? Imgleft20000/20000Muhakak Bakın uyuşturucu ? Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Muhakak Bakın uyuşturucu ? Imgleft20000/20000Muhakak Bakın uyuşturucu ? Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com

- Similar topics