Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Size Tüm Derslerde(ÖSS) En İyilerden Biri Olan Hatta En İyi Yayını Söylüyorum!Bakın! Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Kahkaha
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Size Tüm Derslerde(ÖSS) En İyilerden Biri Olan Hatta En İyi Yayını Söylüyorum!Bakın! Uyeols10
Forum Kahkaha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Size Tüm Derslerde(ÖSS) En İyilerden Biri Olan Hatta En İyi Yayını Söylüyorum!Bakın!

Size Tüm Derslerde(ÖSS) En İyilerden Biri Olan Hatta En İyi Yayını Söylüyorum!Bakın! Empty Size Tüm Derslerde(ÖSS) En İyilerden Biri Olan Hatta En İyi Yayını Söylüyorum!Bakın!

Mesaj  Usta Paz Ekim 11, 2009 1:06 am

Diğer konularda beni takip eden arkadaşlar bilirler.Ben 4. senemde dersaneye gitmeyerek ve internetten evde çalışarak İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandım.İlk 3 sene Türkiye nin en büyük dersanelerine gittim ve birçok ünlü yayını çözdüm ama size en iyisini anlatıcam.İşte bana göre ÖSS çıkmış sorular formatındaki Anadoludaki birçok dersanenin kullandığı yayın:

Eksen Yayınları:

Arkadaşlar bu yayın her derste başarılı.Diğer ünlü yayınlar gibi Geometrisi iyi olup Edebiyatı kötü ya da Matematiği iyi olup Tarihi kötü bir yayın değil.Bu yayında her yayında olduğu gibi testleri kolay başlar ama her yayında olduğu gibi abartılacak kadar zor bitmez.En sonki 2 testi ÖSS formatında olur.Tabi bu yayının dersaneleride var bilenler vardır elbet.

Mesala Türkiye deki bir ünlü yayınlarla karşılaştırıyım.Dersanelerinede gittiğim yayınlarlada.

Güvender Yayınları soru bankaları her konuda neredeyse 8-10 test gibi abartılcak kadar çok soru çıkarır.Öğrenciler ise bu yayının sadece ilk 4 zorlayanlar 5 testini çözebilir.Geriside artık derece yapabilecek öğrencilere kalmış : ).Ama eksen yayınlarında ÖSS formatını aşacak derece zor soru sorulmaz yada ÖSS formatından aşağı kalacak kadar gözü kapalı çözülecek çok soru konmaz.

Fem Yayınları (Fem dersanesine gittim 1 sene) neredeyse güvenderle aynıdır.Soruları her öğrenci için vazgeçilmezdir çünkü çoğu sorusu kolaydır : ).Güvender gibi son 2 testide çok zıt olarak acayip zordur.Eksende ise böyle dengesizlik yoktur.

Final Yayınları (Final dersanesine gittim 1 sene) vallahi adamların yaptığı her yayın zordu bana göre : ).Son 2 senedir durumunu bilmiyorum ama benim için finalle çalışmak faciaydı.Edebiyat bile çözemez hale geliyodum nerdeyse.Ama Eksen Yayınları her zaman dengelidir.

Fem Bilimleri(Son sene gitmiştim ve aşırı pahalı bir dersane gidenler bilir) Bu dersanenin soru bankasını ayrı olarak aldım ve Türkçe de Cümlede Anlam konusunda 30 soruda 14 doğru yaptım(29 net yaptığım ÖSS de : ) ) Soru bankaları çok zor.Ve bazı cevap anahtarlı hatalıydı.

Burada ben dersanesine gitmediğim bir dersanenin yayınının Eksen Yayınlarının reklamını yapmıyorum.Çünkü geçen seneye kadar tanımıyodum.Arkadaşım tavsiye etmişti o zaman tanıdım.Ve son sene dersaneye gitmeyip internetten ve eksen yayınlarından çalıştığım için çok mutluyum.Bu yayının konu anlatımlı kitaplarını soru bankalarını ve dergilerini bir arkadaşınıdan veya google a eksen yayınları ya da dersanesi yazarak temin etmeye çalışın.İlk önce 1 tane alın ve farkı görüp zaten setini alırsınız.Amacım dersaneler olmadan sizi en iyi hazırlıycak yayını tanıtmaktı.Bu görüş herkese göre değişebilir ama 1 kitabını bir yerden temin edip baktığınızda ne demek istediğimi anlıyacaksınız.
Usta
Usta
[scroll]Yönetmen[/scroll]
[scroll]Yönetmen[/scroll]

Tecrube Puanı
Karizma Derecesi:
Size Tüm Derslerde(ÖSS) En İyilerden Biri Olan Hatta En İyi Yayını Söylüyorum!Bakın! Imgleft20000/20000Size Tüm Derslerde(ÖSS) En İyilerden Biri Olan Hatta En İyi Yayını Söylüyorum!Bakın! Emptybarbleue  (20000/20000)
Tecrube Puanı:
Size Tüm Derslerde(ÖSS) En İyilerden Biri Olan Hatta En İyi Yayını Söylüyorum!Bakın! Imgleft20000/20000Size Tüm Derslerde(ÖSS) En İyilerden Biri Olan Hatta En İyi Yayını Söylüyorum!Bakın! Emptybarbleue  (20000/20000)

http://forumkahkaha.yetkinforum.com

- Similar topics